Archiwum 28 maja 2007

maj 28 2007 WIELKIE ZAGŁEBIE :) M jak Mistrz :D
Komentarze: 5

CAŁA POLSKA JUŻ TO WIE - MISTRZEM POLSKI ZAAAAAGŁĘBIIEEEE :D

Jaka wielka moja radość że moge to przeżywać na "własnej skórze" że to dotyczy mnie mojego miasta mojego klubu... Łezki aż pojawiły się na moment w mych oczkach tak się cieszyłam!!! Mamy MISTRZA przez duże "M" :) Nie dośc, że pierwsza wygrana z Legią na ich rejonie.. to jeszcze w jak ważnym meczu! I nie ma tu mowy o żadnym sprzedanym meczu żadnym podkładaniu się nie i już! Grali pieknie.. chociaż nie od początku! Początek kiepski... Vaclavik wpuszcza siatke... przykro smutek i coraz mniejsza nadzieja... ale gdy potem Arboleda (obrońca) strzela bramke i wyrównuje wynik! Niesamowita radośc i wiara w sercach kibiców!!!! Swoją drogą kto to widział, żeby obrońca (nie po raz pierwszy już) strzelał tak piękne bramki :) Nie ważne ważne że dało nam to remis... i to na sam koniec 1 połowy czyli z nadzieją można było zejśc do szatni... a kibice z walącym sercem oczekiwali 2 połowy i nie tracili również nadziei... byli napewno spokojniejsi i pewniejsi po remisie... :) Mimo to nerwów nie brakowało! W 2 połowie przepiękna bramka M.Stasiaka :) dało nam to MISTRZA!!! 2:1 - POKONLIŚMY LEGIE NA ICH WŁASNYM STADIONIE!!! JESTEŚMY MISTRZAMI JESTEM DUMNA PRZESZCZĘSLIWA !!!!! :) Zagłebie jest Wielkie!!! Kocham ten klub od prau już lat i bez względu na to czy będą się zmieniać piłkarze, czy będziemy na podium czy na końcu... Kocham i kochać będe na zawsze WZL !!!! Jakoś tak już mam... wiem że nic nie tra wiecznie i dobra passa może się skończyć.. wiem też że mocno w tym sezonie wierzyłam.. naprawde mocno tak i nawet jak swej moim zdaniem wtedy ostatniej szany nie wykorzystaliśmy chociaż obawiałam się meczu z Warszawką to... wiara nie ucichła ani na moment... mówiłam że tak bedzie lepiej zdobywać mistrza! Że więcej emocji i było tak! Spełniły się moje marzenia - jestem w mieście gdzie jest Mistrz! I kibicuje im na zawsze! Poprostu to nie do opisania czuje wielkie ogromny sentyment do Zagłębia! Nic nie udaje! DZIĘKUJE !!!!!!!!!!